SpineMED® Sistemi modern cerrahi dışı spinal dekompresyon bilimlerinde dünya lideridir.

SpineMED® Sisteminin tasarımında ve üretiminde yer almadan önce, SpineMED®'in kurucuları bir dizi dekompresyon kliniklerine sahip ve ortak olmuştur. Ayrıca, diğer üreticilerin dekompresyon tablolarını tüm dünyadaki hekimlere dağıtıyorlardı.

SpineMED®, klinik deneyimlerine ve alanındaki sağlık uzmanlarından edindiği geri bildirimlere dayanarak, önceki cihazlarda bulunan sınırlamaları aşmak ve yan etkileri azaltmak üzere tasarlandı. Hantal naylon koşum takımları, modası geçmiş kule tasarımı ve eskimiş çekiş bileşenleri ortadan kaldırıldı ve patentli bir tutma sistemi, özel pelvis eğme mekanizması ve gelişmiş bilgisayar kontrolleri ile değiştirildi.

Kalite ve yenilik SpineMED'in felsefesinin temel taşlarıdır. Tıbbi cihazların ISO13485 ve CE onaylı üreticisiyiz ve SpineMED®'in benzersiz tasarımı ve kilit bileşenleri üzerine çok sayıda patent sahibiyiz. Sonuç, dünya çapındaki hastane standartlarına uygun olarak yapılmış ve kalitesi endüstride eşi olmayan bir dekompresyon sistemidir.

Lomber ve servikal disk patolojilerinin konservatif tedavisi için en teknolojik olarak gelişmiş ve klinik olarak etkili cihaz olması için SpineMED® bulacağından eminiz.

Seyidoğlu Medikal Tıbbi Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
SpineMED® Türkiye Distribütörü

SpineMED Türkiye